O nás

Vážení přátelé,

Představuji vám můj staronový koncept firmy Addobbo s.r.o. (addobbo italsky zdobný). Proč zrovna židle a stoly, uchvátili mně a taky jsem si v této souvislosti uvědomila podstatu rodiny, přátelství, vztahů... Kde se nejčastěji potkáváme s rodinou, přáteli, obchodními partnery...?.

U krásného stolu s pohodlnými židlemi. A  když jsem poprvé uviděla ty designové kousky od světových návrhářů a výrobců, bylo mi až smutno, že se v restauracích, kavárnách, bistrách, cukrárnách pořád potkávám se stejným nenápadným designem židlí a stolů. Přitom v těchto zařízeních je to základ, kvalitní a oči táhnoucí pohodlné zajímavé sezení.

Proto mně napadlo, že se vynasnažím to změnit a podívat se na naše české stolování trošku jinak a chci vám ukázat, že je co měnit pro naše krásné ulice a útulné restaurace a domácí stolování.

Těším se až budou prostory plné krásných barev a designu. Bude to slast pro oko i srdce a rádi se budeme vracet potkat se a posedět.

Budu pro vás vybírat ty nejzajímavější a nejlepší kousky židlí, stolů, křesílek, laviček a lehátek a sedáků ...

Pro vaše domy, byty, restaurace, bistra, kavárny, bary, zahrádky, odpočinkové zóny, kanceláře, terasy, balkóny, výukové učebny…

Abyste to měli krásné, pohodlné, zajímavé, barevné, designové…zkrátka jiné a úžasné.

Pro lepší a rychlejší vyzvednutí pro Vás máme sklad, kde si nejoblíbenější kousky můžete odnést okamžitě.

Dále bychom Vám rádi nabídli služby interiérového designéra, kde můžeme zakomponovat vybrané židličky nebo poradit s umístněním.

Doufám, že budete nadšeni z výběru a hlavně spokojeni s našimi službami.

Budeme se těšit. Na viděnou v addobbo, Vaše Zuzana Misař.