O nás

Vážení přátelé,

Představuji vám můj staronový koncept firmy Addobbo s.r.o. (addobbo italsky zdobný). Proč zrovna židle a stoly, uchvátili mně a taky jsem si v této souvislosti uvědomila podstatu rodiny, přátelství, vztahů... Kde se nejčastěji potkáváme s rodinou, přáteli, obchodními partnery...?.

U krásného stolu s pohodlnými židlemi. A  když jsem poprvé uviděla ty designové kousky od světových návrhářů a výrobců, bylo mi až smutno, že se v restauracích, kavárnách, bistrách, cukrárnách pořád potkávám se stejným nenápadným designem židlí a stolů. Přitom v těchto zařízeních je to základ, kvalitní a oči táhnoucí pohodlné zajímavé sezení.

Proto mně napadlo, že se vynasnažím to změnit a podívat se na naše české stolování trošku jinak a chci vám ukázat, že je co měnit pro naše krásné ulice a útulné restaurace a domácí stolování.

Těším se až budou prostory plné krásných barev a designu. Bude to slast pro oko i srdce a rádi se budeme vracet potkat se a posedět.

Budu pro vás vybírat ty nejzajímavější a nejlepší kousky židlí, stolů, křesílek, laviček a lehátek a sedáků ...

Pro vaše domy, byty, restaurace, bistra, kavárny, bary, zahrádky, odpočinkové zóny, kanceláře, terasy, balkóny, výukové učebny…

Abyste to měli krásné, pohodlné, zajímavé, barevné, designové…zkrátka jiné a úžasné.

Pro lepší a rychlejší vyzvednutí pro Vás máme sklad, kde si nejoblíbenější kousky můžete odnést okamžitě.

Dále bychom Vám rádi nabídli služby interiérového designéra, kde můžeme zakomponovat vybrané židličky nebo poradit s umístněním.

Doufám, že budete nadšeni z výběru a hlavně spokojeni s našimi službami.

Budeme se těšit. Na viděnou v addobbo, Vaše Zuzana Misař.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení